Пекельні випробування: Як тренують українських військових (фото, відео)

"Полігон став основним місцем підготовки рекрутів, а 15-ти кілометрові марш-кидки - нормою. З кожним днем інтенсивність занять зростає. І навіть дощ - це не завада", - йдеться у сюжеті одного з телеканалів, повідомляють Патріоти України. Цитуємо далі:

"На полігоні у Житомирі курсанти вперше намагалися йти бойовим порядком. До справжніх десантників їм ще далеко, але для того вони й прийшли - вчитися. "Наше завдання стежити, щоб підрозділ не потрапив в засідку чи ще щось тому подібне. Поки все добре, і ще всі живі", - розповів рекрут Олексій Чубашев.

Умовну засідку солдати ліквідували. Після цього групі потрібно було подолати нову перешкоду. Інструктори дали ввідну, а дозорні мали передати інформацію решті підрозділу. Як виявилось, заміновано було усе, окрім калюжі.

"Солдат постійно має бути готовий до всього. Для того, аби в реальному бою сміливо і рішуче розв'язувати всі проблеми, які будуть виникають під час виконання завдань", - пояснив командир взводу Богдан Красько.

"Чим їм важче тут буде, тим їм буде легше там. Тут немає жалості до бійця якогось, тут є розуміння того, що йому потрібно дати, які навички та вміння. Аби він надалі виконав завдання і зберіг своє життя, і здоров'я", - сказав заступник начальника 199 навчального центру ДШВ Владислав Заїць.

"В мене свій підхід до особового складу. В першу чергу, щоб вони лишились тут живі, а також у своїх бойових частинах. А також це повага їхня до мене, до командирів, до сержантів. Це найголовніше. Тому що, коли є повага, то ти готовий віддавати людям всього себе", - пояснив сержант-інструктор Олег Ковальчук.

Один із солдатів під навчання виявився дуже невдоволений водними процедурами, а тому вирішив повчити інструктора, як саме йому виконувати свою роботу. І отримав суворе покарання за це.

"Дякувати Богу, що в інструктора був хороший настрій і разом з тим курсантом не качався увесь курс", – сказав рекрут Олексій Чубашев.

"В будь-якому стані, в будь-якому місці ти маєш поважати свого старшого начальника. В цьому випадку – інструктора", - зазначив Чубашев. Головна мета навчити курсантів беззаперечно слухати командира. У реальному бою – це може врятувати їм життя.

"Все мокре наскрізь. Абсолютно. В черевиках купа води. Бронежилет став в п'ять разів тяжчим. Я чітко відчуваю на спині цей шмат холодного металу, який має захистити від кулі противника", - поділився враженнями рекрут.

Час випробувань - це значно жорстокіше за роздратованого інструктора чи водні процедури. "Танк - це найстрашніша зброя. Якщо побачите танк в бою, я вам клянуся, ви всі дуже налякаєтесь", - пояснив інструктор".

Джерело: 24 канал

"Дитину образив": У Києві молоді хлопці побили і живцем спалили чоловіка (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:45

У Києві двоє місцевих мешканців підпалили чоловіка, який напередодні образив сина одного з них. Потерпілого з 80% опіків шкіри врятувати не вдалося. Про це йдеться у повідомленні ГУНП в Київській області, передають Патріоти України. Рятувальників, ліка...

З апельсиновою та шоколадною начинкою: В "АТБ" продавали печиво з небезпечною олією

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:30

У мережі супермаркетів "АТБ-Маркет" продавали печиво польського виробника Bogutti Sp. Zoo, Zlotoklos, у яке додавали небезпечну для здоров'я пальмову олію з 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) (речовина, яка не відповідає стандартам безпеки харчових про...