Російські окупанти вперше застосували проти захисників Маріуполя запалювальні або фосфорні бомби. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко наголосивши, що висновки щодо того, які саме бомби використали окупанти нададуть відповідні спеціалісти, передають Патріоти України.
Вчора окупанти вперше застосували проти Захисників Маріуполя запалювальні або фосфорні бомби (висновок залишимо спеціалістам). Самі окупанти стверджують, що застосували запалювальні снаряди 9М22С з термітними шарами, – зазначив Андрющенко.
Андрющенко пояснив, що температура горіння таких снарядів біля 2 – 2,5 тисячі градусів за Цельсієм.Тож, горіння внаслідок потрапляння такої бомби зупинити майже неможливо.
Це смертоносна, важка зброя, яку застосовують російські окупанти наразі проти наших бійців, які в оточені. Пекло зійшло на землю. В Азовсталь. Неймовірно як тримаються наші захисники. Ми всі у невідплатному боргу у них, – додав Андрющенко.
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...