"Пекло зійшло на землю": Окупанти вперше застосували проти захисників Маріуполя запалювальні або фосфорні бомби

Російські окупанти вперше застосували проти захисників Маріуполя запалювальні або фосфорні бомби. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко наголосивши, що висновки щодо того, які саме бомби використали окупанти нададуть відповідні спеціалісти, передають Патріоти України.

Вчора окупанти вперше застосували проти Захисників Маріуполя запалювальні або фосфорні бомби (висновок залишимо спеціалістам). Самі окупанти стверджують, що застосували запалювальні снаряди 9М22С з термітними шарами, – зазначив Андрющенко.

Чим небезпечні запалювальні снаряди

Андрющенко пояснив, що температура горіння таких снарядів біля 2 – 2,5 тисячі градусів за Цельсієм.Тож, горіння внаслідок потрапляння такої бомби зупинити майже неможливо.

Це смертоносна, важка зброя, яку застосовують російські окупанти наразі проти наших бійців, які в оточені. Пекло зійшло на землю. В Азовсталь. Неймовірно як тримаються наші захисники. Ми всі у невідплатному боргу у них, – додав Андрющенко.

Губернатор оголосила надзвичайний стан: Нью-Йорк потерпає від сильної повені (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:51

За інформацією Національної метеорологічної служби (NWS), близько 8,5 мільйонів жителів Нью-Йорку опинились під загрозою повені, оскільки переповнені каналізаційні системи не в змозі ефективно відводити дощову воду. Про це повідомляє The Guardian, пере...

Спіймали на гарячому: Правоохоронці затримали главу райсуду Одещини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:01

Сьогодні, 29 вересня, в Одеській області правоохоронці затримали виконувача обов'язків голови Комінтернівського райсуду. Він вимагав хабар за прийняття рішення. Про це повідомляє пресслужба НАБУ, передають Патріоти України. «НАБУ і САП спільно з СБУ ви...