Пенсії перестануть платити тим, хто не виконає одну умову: Названо дату та правило

В Україні для отримання виплат у 2024 році внутрішньо переміщені особи до 31 березня поточного року мають пройти ідентифікацію в АТ "Ощадбанк" або в Пенсійному фонді України. Без ідентифікації пенсії виплачувать перестануть, передають Патріоти України.

Про це йдеться в повідомленні Пенсійного фонду України. У випадку непроходження ідентифікації до 31.03.2024 року пенсія не буде виплачуватись, а накопичуватиметься на розрахунковому рахунку пенсіонера до моменту проходження ним ідентифікації. Після проходження пенсію перерахують на рахунок пенсіонера з місяця, у якому припинилось фінансування виплати.

Пройти ідентифікацію можна у такі способи:

  • Особисто: звернутися до відділення АТ "Ощадбанк" або до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України з документом, що посвідчує особу (паспорт громадянина України).
  • Через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою віддаленого кваліфікованого електронного підпису "Дія.Підпис" ("Дія ID"), створеного за допомогою мобільного додатка Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.
  • За допомогою відеоконференцзв’язку в територіальному органі Пенсійного фонду України.
  • В закордонній дипломатичній установі України отримати документ, який посвідчує, що фізична особа є живою, якщо пенсіонер з числа ВПО перебуває за кордоном.

Оригінал посвідчення разом із заявою можна направити поштою рекомендованим листом, або в сканованому вигляді – через вебпортал Пенсійного фонду України з використанням засобів кваліфікованого електронного підпису.

Стоматолог пояснив, чи треба видаляти зуби мудрості і в якому випадку це може бути небезпечним

неділя, 23 червень 2024, 17:23

Видалення зубів мудрості - процедура не з приємних, однак необхідна для більшості людей. Стоматологи радять видаляти зуби мудрості, бо вони зазвичай не беруть участі у жуванні, тиснуть на сусідні зуби, травмують ясна та не поміщаються у щелепі, передаю...

Жінку, яка вчинила наругу над могилами героїв в Києві, помістили до психлікарні

неділя, 23 червень 2024, 16:22

Жінку, яка у Києві вчинила наругу над могилами українських героїв - Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі", Андрія Пільщикова "Джуса" та Павла Петриченка, відправили до психлікарні. . Там вона перебуватиме 60 діб до 19 серпня. Про це "Суспільному" повідомили у К...