
В Російській Федерації своєю симпатією до диктатора Володимира Путіна вразив місцевий "бомж". Після рейду по сміттєвому баку він заявив, що президент РФ йому дуже подобається. Відео з коротким коментарем-інтерв'ю стало поширюватися по телеграм-каналах, передають Патріоти України.
У кадрі на зустрічне питання про те, чи буде він на наступних президентських виборах голосувати за Путіна, росіянин відповідає позитивно. "Він мені дуже подобається...він пенсію трошки підняв", - говорить він.
Відповідну аргументацію громадянин РФ "закріпив" своєю ревізією смітника. Там він знайшов пляшку з водою, і навіть трохи з неї відпив.
Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...