"Перебрал боярышника": Топ-силовик Росії зганьбився своїм виглядом (фото)

У мережі висміяли фото заступника міністра внутрішніх справ Росії, генерала-полковника поліції Михайла Ванічкіна, який прийшов на офіційний захід "перебравши глоду", передають Патріоти України.

На "обличчі армії Росії" було видно величезний синець під оком. Фотографію путінського генерала опублікували на сторінці Vitauskas у Twitter.

Користувачі порівняли його з відомим інтернет-мемом – "ватником". "Ну просто одне обличчя!", "23 лютого добре гульнув", "Впав на кулак верховного карлика", "Натовська ракета прямо в око прилетіла, ох і точно ж б'є зараза", "Перебрав глоду, і братушаньки зробили йому макіяж, а нараду ніхто не скасував" – пишуть в коментарях.

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...

Знищує віруси за допомогою електрики: В Ізраїлі винайшли багаторазову захисну маску

четвер, 28 травень 2020, 0:30

Розробники подали патент до США і нині ведуть переговори з низкою комерційних структур про запуск масового виробництва. В Ізраїлі вигадали "самоочисну" маску, яка піддається електричному самонагріванню. За словами розробників, цей метод деактивує вірус...