Перебуває в реанімації: У матері відомої російської телеведучої трапився інсульт під час відпочинку в Криму (фото)

Російська телеведуча Лєра Кудрявцева повідомила, що в її мами Олександри трапився інсульт в окупованому Криму. Про це розповіла зірка на своїй сторінці в Instagram. За її словами, мати поїхала відпочивати до іншої дочки в Алушту і навіть хотіла відвідати концерт Сергія Лазарєва, передають Патріоти України.

"Вночі погано, відвезли на швидкій, тиск 220. Інсульт. Знаєте, перші секунди починаєш ковтати повітря і нічого не розумієш. Сьогодні я вже якось отямилася, є план дій. Нас чекає довгий шлях до відновлення, але ми впораємося", – поділилася хвилюваннями Кудрявцева.

Наразі мама телеведучої перебуває в реанімації в Криму. Кудрявцева хотіла забрати жінку в Москву, але її заборонили перевозити. Тому за Олександрою доглядає сестра Лєри.

Наче у страшному сні: У Китаї турист застряг на висоті понад 100 метрів - сильний вітер здув скляні панелі мосту (фото)

понеділок, 10 травень 2021, 8:28

У Китаї турист застряг на скляному мосту висотою понад 100 метрів. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. Міст розташований в китайському місті Лунцзін. За даними ЗМІ, сильний вітер здув деякі скляні панелі, коли турист знаходився на мосту...

"Сиділи, як дурепи": У Москві 100-річна учасниця війни цілий день чекала привітань, але ніхто не прийшов (фото)

понеділок, 10 травень 2021, 8:23

У неділю, 9 травня, коли в Росії гучно відзначили черговий День перемоги, учасниця Другої світової війни з Москви Павла Тихомирова, якій цього року виповнюється 100 років, цілий день чекала від працівників соціальної служби привітань і подарунка. Про ц...