"Перечепився через щура": У київському супермаркеті бігав великий гризун (відео)

Гризун біг з одного ряду магазину до іншого, а потім взагалі застрибнув до коробки з печивом.

Щур бігав по торговому залу. Фото: скріншот з відео.

У одному з супермаркетів на житловому масиві Райдужний бігав великий щур. Відповідне відео зняв журналіст Антон Страшко, передають Патріоти України.

За його словами, гризун біг з одного ряду магазину до іншого, а потім взагалі застрибнув до коробки з печивом. "Перечепився через щура в супермаркеті. Через бруд і хамство зазвичай проходжу повз супермаркет біля дому, але вчора було лінь йти в інший. Зайшов і не розминувся із великим щуром, який біг з ряду до іншого ряду. Збив його трохи, але він не розгубився і побіг в алкогольний відділ. Потім в коробку з печивом", - йдеться у повідомленні журналіста. За його словами, працівники супермаркету сказали, що живе там не один щур, а понад п’ять.

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...