Паузи до появи вакцини, схоже, не буде. На Україну очікує новий пік коронавірусу: Ляшко назвав терміни

Україна - на 34-му місці у світовому рейтингу за кількістю виявлених випадків COVID-19.

Віктор Ляшко. Фото: Українська правда.

Найбільшого поширення коронавірусу COVID-19 слід очікувати під час епідсезону грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій, який в Україні проходить з жовтня по травень. Про це в ході онлайн-брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передають Патріоти України.

За його словами, на сьогоднішній день Україна - на 34-му місці в світовому рейтингу за кількістю виявлених випадків COVID-19 (на 8-му в Європі), на 38-му - за смертністю від коронавірусної хвороби (на 15-му в Європі ) і на 86-му - за кількістю випадків захворювання на 1 млн населення (на 37-му в Європі).

Ляшко також зазначив, що найбільшого поширення COVID-19 слід очікувати під час епідсезону грипу та ГРВІ, який в Україні триває з жовтня по травень. "Тому нам потрібно серйозніше ставитися до коронавірусної хвороби і готуватися до епідсезону грипу та ГРВІ, в якому буде циркулювати і коронавірусна хвороба", - підкреслив заступник міністра.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...