Паузи до появи вакцини, схоже, не буде. На Україну очікує новий пік коронавірусу: Ляшко назвав терміни

Україна - на 34-му місці у світовому рейтингу за кількістю виявлених випадків COVID-19.

Віктор Ляшко. Фото: Українська правда.

Найбільшого поширення коронавірусу COVID-19 слід очікувати під час епідсезону грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій, який в Україні проходить з жовтня по травень. Про це в ході онлайн-брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передають Патріоти України.

За його словами, на сьогоднішній день Україна - на 34-му місці в світовому рейтингу за кількістю виявлених випадків COVID-19 (на 8-му в Європі), на 38-му - за смертністю від коронавірусної хвороби (на 15-му в Європі ) і на 86-му - за кількістю випадків захворювання на 1 млн населення (на 37-му в Європі).

Ляшко також зазначив, що найбільшого поширення COVID-19 слід очікувати під час епідсезону грипу та ГРВІ, який в Україні триває з жовтня по травень. "Тому нам потрібно серйозніше ставитися до коронавірусної хвороби і готуватися до епідсезону грипу та ГРВІ, в якому буде циркулювати і коронавірусна хвороба", - підкреслив заступник міністра.

З архіву ПУ. "Друга леді?": Нове фото Зеленського вразило українців

неділя, 7 березень 2021, 15:00

Разом із президентом для світлини позувала його... прес-секретар. У мережі з'явилося фото президента Володимира Зеленського разом з його прес-секретарем Юлією Мендель, яке викликало неоднозначну реакцію користувачів. Знімок опублікувала Мендель 6 берез...

Весна бере своє: В українських лісах прокинулися ведмеді (фотофакти)

неділя, 7 березень 2021, 14:39

За його словами, те, що ведмеді впали у сплячку, свідчить про їхнє правильне утримання та комфортні умови перебування у парку. До слова, зараз у Галицькому національному природному парку перебуває 278 видів тварин та птахів. Також тут є 260 кажанів, як...