Перейшов у "наступ": Священик УГКЦ відмовився служити панахиди на могилах зі штучними квітами, люди дякують (фото)

У селі Ольшаник на Львівщині священик УГКЦ Олег Здреник очистив всю кладовище від штучних квітів. Про це розповіла мешканка Львова Наталія Кузьма в Facebook, повідомляють Патріоти України.

“Священик Олег Здреник має парафію у селі. Цілий рік він на проповідях розповідав людям про шкідливість пластику. 20 років перед храмом висів плакат про шкоду штучних квітів та вінків на гробах. Це не давало ніякого результату. Тоді батько перейшов в “наступ”. Обіцяв, що буде відправляти тільки на могилах без пластику. Третя спроба. Попросив на свій день народження подарунок – почистити кладовище від пластику. Дало результат. Прийшли активісти і половину кладовища очистили. Проблема ще залишалася. Четверта спроба. Батько зрозумів, що потрібно взяти на себе відповідальність і “зламати стару систему”. Він помолився разом з іншими почистив все кладовище від пластику”, – розповіла мешканка Львова.

За її словами, священик дуже переживав і хвилювався. “Батько назвав це “божим вітром”, що здув непотріб із трун. Ох, як це було ризиковано. Адже це особистий простір інших. Дві ночі не спав, готувався для пояснення і зайняв позицію дякувати. Дякував людям мудрість, казав, що вони – приклад для інших”, – продовжує розповідь Наталія Кузьма. Сьогодні кладовищі в Ольшанике радує очі живими квітами.

Авто кілька разів перевернулось: Жахлива ДТП на рівному місці і пустій дорозі потрапила на відео

понеділок, 21 вересень 2020, 17:58

На шосе недалеко від польського міста Катовіце сталася страшна аварія за участю хетчбека Peugeot 207. Автомобіль потрапив в ДТП при незвичайних обставинах - на рівному місці і пустій дорозі, передають Патріоти України. Як пише Carscoops, причиною неща...

Будні скреп: У Росії гості їхали на весілля і переплутали адресу, все завершилося бійкою і стріляниною (відео)

понеділок, 21 вересень 2020, 17:45

У Москві гості, які їхали на весілля, переплутали ресторан і влаштували там бійку зі стріляниною. Про це пишуть в Telegram-каналі "112", передають Патріоти України. Близько 50 людей в стані алкогольного сп'яніння увірвалися в заклад, однак не в той, де...