Перейшов у "наступ": Священик УГКЦ відмовився служити панахиди на могилах зі штучними квітами, люди дякують (фото)

У селі Ольшаник на Львівщині священик УГКЦ Олег Здреник очистив всю кладовище від штучних квітів. Про це розповіла мешканка Львова Наталія Кузьма в Facebook, повідомляють Патріоти України.

“Священик Олег Здреник має парафію у селі. Цілий рік він на проповідях розповідав людям про шкідливість пластику. 20 років перед храмом висів плакат про шкоду штучних квітів та вінків на гробах. Це не давало ніякого результату. Тоді батько перейшов в “наступ”. Обіцяв, що буде відправляти тільки на могилах без пластику. Третя спроба. Попросив на свій день народження подарунок – почистити кладовище від пластику. Дало результат. Прийшли активісти і половину кладовища очистили. Проблема ще залишалася. Четверта спроба. Батько зрозумів, що потрібно взяти на себе відповідальність і “зламати стару систему”. Він помолився разом з іншими почистив все кладовище від пластику”, – розповіла мешканка Львова.

За її словами, священик дуже переживав і хвилювався. “Батько назвав це “божим вітром”, що здув непотріб із трун. Ох, як це було ризиковано. Адже це особистий простір інших. Дві ночі не спав, готувався для пояснення і зайняв позицію дякувати. Дякував людям мудрість, казав, що вони – приклад для інших”, – продовжує розповідь Наталія Кузьма. Сьогодні кладовищі в Ольшанике радує очі живими квітами.

Під Києвом потужний вибух повністю знищив житловий будинок, є жертва (фото)

вівторок, 16 липень 2019, 20:28

Будинок досить значних розмірів вибухом рознесло майже на друзки. У вівторок, 16 липня, стався вибух газу в одному з житлових будинків під Києвом (Боріспільський район), в результаті чого загинув літній чоловік. Про це повідомляє прес-служба ДСНС Украї...

Хіти тижня. "Хатіко" з Кирилівки: Песик на пляжі очікує свою хазяку, яка потонула (фото)

вівторок, 16 липень 2019, 20:00

Місцеві любителі тварин закликають когось небайдужого забрати вівчарку до себе додому.