Перейшов у "наступ": Священик УГКЦ відмовився служити панахиди на могилах зі штучними квітами, люди дякують (фото)

У селі Ольшаник на Львівщині священик УГКЦ Олег Здреник очистив всю кладовище від штучних квітів. Про це розповіла мешканка Львова Наталія Кузьма в Facebook, повідомляють Патріоти України.

“Священик Олег Здреник має парафію у селі. Цілий рік він на проповідях розповідав людям про шкідливість пластику. 20 років перед храмом висів плакат про шкоду штучних квітів та вінків на гробах. Це не давало ніякого результату. Тоді батько перейшов в “наступ”. Обіцяв, що буде відправляти тільки на могилах без пластику. Третя спроба. Попросив на свій день народження подарунок – почистити кладовище від пластику. Дало результат. Прийшли активісти і половину кладовища очистили. Проблема ще залишалася. Четверта спроба. Батько зрозумів, що потрібно взяти на себе відповідальність і “зламати стару систему”. Він помолився разом з іншими почистив все кладовище від пластику”, – розповіла мешканка Львова.

За її словами, священик дуже переживав і хвилювався. “Батько назвав це “божим вітром”, що здув непотріб із трун. Ох, як це було ризиковано. Адже це особистий простір інших. Дві ночі не спав, готувався для пояснення і зайняв позицію дякувати. Дякував людям мудрість, казав, що вони – приклад для інших”, – продовжує розповідь Наталія Кузьма. Сьогодні кладовищі в Ольшанике радує очі живими квітами.

"Хоче прибрати": Кошовий розповів про загрозу в оточенні Зеленського

вівторок, 19 листопад 2019, 10:14

Євген Кошовий, актор студії "Квартал 95" і друг Володимира Зеленського, розповів про те, що відбувається в оточенні президента України. Він зазначив, що Зеленський зараз придивляється до деяких людей, щоб звільнити. Про це Кошовий повідомив в авторські...

"С мясом по жизни, Или почему с возрастом не стоит отказываться от колбасы и котлет", - вчені

вівторок, 19 листопад 2019, 9:59

"Достигнув определенного рубежа, люди стараются пересмотреть свое меню и сделать его полезнее. И многие в первую очередь отказываются от мяса, потому что слышали где-то от кого-то, что оно не так уж полезно для здоровья", - йдеться у популярному блозі,...