Переїзд планували кілька років: 139-річний будинок зняли з місця і перевезли за новою адресою (фото, відео)

Компанії, що перевозила будинок, довелося отримати дозвіл на переїзд у 15 міських служб.

139-річний вікторіанський будинок у Сан-Франциско переїхав за новою адресою, повідомляють Патріоти України із посиланням на Insider.

Його підняли на величезну платформу і перевезли за шість кварталів від колишнього "місця проживання". Місцеві жителі вишикувалися вздовж дороги і знімали, як двоповерхову будівлю довжиною 25 метрів і площею 480 квадратних метрів котять вулицями зі швидкістю 1,6 км / год.

Власник будинку - місцевий брокер Тім Браун. Він заплатив близько $ 400 тис за переїзд, який планували кілька років. Складність полягала не тільки в установці будинку на спеціальні платформи, але і в очищенні дороги для переїзду. Міським службам довелося прибрати вуличні ліхтарі, лічильники парковки, гілки дерев та інженерні комунікації, а також заблокувати проїжджу частину.

Компанії, що перевозила будинок, довелося отримати дозвіл на переїзд у 15 міських служб. На новому місці будинок буде сусідити зі старим похоронним бюро, а за його колишньою адресою побудують восьмиповерховий житловий комплекс.

Разом з іспанським гаспачо та грузинським харчо: Український борщ потрапив у список найкращих супів у світі

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:32

Якщо тарілка супу, над якою піднімається пар, - це те, що дає вам найвище старомодне відчуття комфорту, знайте, що в цьому у вас багато однодумців. Суп - одна з найстаріших і найбільш універсальних страв у світі. Так стверджує Дженет Кларксон, автор кн...

Хіти тижня. У мережі хвиля гніву: Український завод випустив пиво "Московське" із символікою Росії (фото)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:00

Український пивоварний завод випустив пиво під назвою "Московське" із зображенням на етикетці прапору країни-агресора Росії і Кремля. На цей факт звернув увагу офіцер Збройних сил України, блогер Анатолій Штефан, опублікувавши в своєму Telegram-каналі ...