Переконувала, що фотографує квіти: В Одесі пасажири маршрутки затримали жінку, яка через вікно знімала об’єкти інфраструктури

В Одесі пасажири маршрутки затримали жінку, яка через вікно фотографувала об’єкти інфраструктури. Про це журналістам повідомили у прес-службі Управління патрульної поліції в Одеській області, передають Патріоти України.

Зокрема, в маршрутному автобусі пасажири звернули увагу, що невідома жінка знімає деякі об’єкти, які фотографувати не можна. Люди не дозволили жінці війти з маршрутки та викликали поліцію.

"Поліцейські перевірили її телефон - там виявилась величезна кількість номерів телефонів країни-агресора та активне з ними спілкування, а також фото- і відеофіксація об’єктів інфраструктури", - повідомили в управлінні.

В той же час, в деяких пабліках з’явилось відео, на якому зафіксовано, як у салоні маршрутного автобуса люди не дозволяють невідомій вийти на вулицю. Вони також не дозволили їй торкатися до її телефону, який вона встигла покласти в сумку. Свої дії пасажири пояснили тим, що жінка може видалити знімки до приїзду поліції. Жінка намагалася переконати оточуючих, що фотографувала квіти, але їй не повірили.

Один з тюрми, другий з волі: В Україні затримали шахраїв, які викрали майже 2 млн грн "похоронних"

четвер, 25 червень 2026, 16:46

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...