В Одесі пасажири маршрутки затримали жінку, яка через вікно фотографувала об’єкти інфраструктури. Про це журналістам повідомили у прес-службі Управління патрульної поліції в Одеській області, передають Патріоти України.
Зокрема, в маршрутному автобусі пасажири звернули увагу, що невідома жінка знімає деякі об’єкти, які фотографувати не можна. Люди не дозволили жінці війти з маршрутки та викликали поліцію.
"Поліцейські перевірили її телефон - там виявилась величезна кількість номерів телефонів країни-агресора та активне з ними спілкування, а також фото- і відеофіксація об’єктів інфраструктури", - повідомили в управлінні.
В той же час, в деяких пабліках з’явилось відео, на якому зафіксовано, як у салоні маршрутного автобуса люди не дозволяють невідомій вийти на вулицю. Вони також не дозволили їй торкатися до її телефону, який вона встигла покласти в сумку. Свої дії пасажири пояснили тим, що жінка може видалити знімки до приїзду поліції. Жінка намагалася переконати оточуючих, що фотографувала квіти, але їй не повірили.
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...