
У Новосибірській області (Росія) сталася масова загибель ворон. Новина про це з'явилася у пабліку новосибірської служби евакуації "АСТ-54" в соцмережі "ВКонтакте", передають Патріоти України із посиланням на "СИБ.фм.
За їхніми даними, за добу в Усть-Тарці впали 300-400 ворон. При цьому інші птахи не постраждали. "Швидше за все, мова йде про отруєння, але чим отруєні птахи – поки незрозуміло", – розповіли в "АСТ-54".
Містичне явище місцеві жителі навіть порівняли з початком апокаліпсису. Вони зізналися, що їм стало страшно, і згадали популярні фільми, в яких було щось подібне.
"У "Темряві" теж все почалося з масової загибелі птахів. І у Біблії теж", "Взагалі, це не смішно. Скоро і нас не гірше ворон знищать, раз щеплення робити не хочуть", "Мені стало страшно", "Містика", - писали сибіряки.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...