Перелякані місцеві згадали про апокаліпсис: Сотні мертвих ворон засипали російське село (відео)

За добу у селі Усть-Тарка впали 300-400 ворон. При цьому інші птахи не постраждали.

У Новосибірській області (Росія) сталася масова загибель ворон. Новина про це з'явилася у пабліку новосибірської служби евакуації "АСТ-54" в соцмережі "ВКонтакте", передають Патріоти України із посиланням на "СИБ.фм.

За їхніми даними, за добу в Усть-Тарці впали 300-400 ворон. При цьому інші птахи не постраждали. "Швидше за все, мова йде про отруєння, але чим отруєні птахи – поки незрозуміло", – розповіли в "АСТ-54".

Містичне явище місцеві жителі навіть порівняли з початком апокаліпсису. Вони зізналися, що їм стало страшно, і згадали популярні фільми, в яких було щось подібне.

"У "Темряві" теж все почалося з масової загибелі птахів. І у Біблії теж", "Взагалі, це не смішно. Скоро і нас не гірше ворон знищать, раз щеплення робити не хочуть", "Мені стало страшно", "Містика", - писали сибіряки.

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...

Як у фільмі жахів: У Дніпрі в парку комунальники знайшли людські кістки (фото)

субота, 27 листопад 2021, 14:44

У Дніпрі у парку 40-річчя визволення міста працівники КП "Благоустрій" знайшли людські кістки. Не виключено, що тут була чиясь могила. Про це свідчить той факт, що були знайдені також частини надгробка, а місцями виникали провалля у землі. Слід зазначи...