Адміністратори чатів у Telegram та Viber, у яких поширювалася інформація про місця вручення повісток у Львівській області, передали дані учасників до ТЦК.
Про це повідомляє Військовий кур'єр.
Місцеві ЗМІ повідомили про те, що кілька людей створили та розкрутили групи у месенджерах, де люди обмінювалися інформацією про місця роздачі повісток. Людей у групах було тисяча, дві, п'ять — і їхні дані адміністратори передали до військкоматів, про що самі ж оголосили у цих чатах. Свої дії вони пояснили тим, що згідно з Конституцією, оборона країни є обов'язком кожної людини.
В Україні дев'ятий рік триває запекла війна з Росією, що напала на нас. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення порядку денного – це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий заклик військовозобов'язаної людини на військову службу. Це звичайний процес у воюючій країні. Слід пам'ятати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти тікаєш від війни, то завтра вона може прийти до тебе.
В Україні в серпні-жовтні значно скоротиться кількість відключень електроенергії. Однак вже взимку ситуація значно погіршиться: може повторитись сценарій липня, коли через спеку відключення тривали по 7 годин поспіль. Про це йдеться в публікації виданн...
Чиновниця з Кременця отримувала хабарі у вигляді сертифікатів мережі косметики та парфумерії Brocard та на відпочинок у готелі. Депутатка міської ради спільно із заступником голови Кременця, старостою однієї з громад та директора комунального підприємс...