Перемогла коронавірус: 104-літня жінка назвала найефективніші ліки

Більшу частину життя вдова працювала в галузі охорони здоров'я та до 101 року не переставала водити машину.

Мешканка будинку для людей похилого віку в англійському місті Дербі пережила дві війни, пандемію іспанського грипу і тепер одужала після коронавірусу. Найкращими ліками довгожителька назвала шампанське, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

104-річна Джейн Коллінз потрапила в лікарню з новою коронавірусною інфекцією в кінці квітня. Всупереч побоюванням лікарів і родичів вона вилікувалася від COVID-19 всього за десять днів. Її виписали під оплески медперсоналу. "Я вже повернулася і відчуваю себе добре. Ще трохи млява, але вже відзначаю своє одужання тортом і шампанським", - розповіла жінка.

Чоловік Коллінз, Джордж, помер в 58 років майже півстоліття тому. Більшу частину життя вдова працювала в галузі охорони здоров'я та до 101 року не переставала водити машину. У неї ніколи не було дітей. За словами рідних, Коллінз завжди була сильною духом і любила випити келих червоного вина або шампанського. "У цьому і полягає її секрет. Не дивно, що їй вдалося пережити все, що випало на її вік. Думаю, вона нам всім ще покаже. Джейн завжди була з характером", - розповіла її внучата племінниця Сара Белмфорт

Хіти тижня. Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

четвер, 16 липень 2020, 0:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...