Переможниця "Мастер-Шефу" Глінська втратила дитину через помилку лікарів, вона вперше розповіла про трагедію (відео)

Український кондитер і переможниця телевізійного шоу "МастерШеф-2" Ліза Глінська розповіла про особисту драму, яку довелося пережити, передають Патріоти України.

У своєму інтерв'ю для програми "ЖВЛ" на каналі "1+1" жінка зізналася, що втратила дитину через грубу помилку лікарів. За її словами, фахівці хотіли прискорити перейми, тому давали їй препарати, які були протипоказані. Малюка врятувати не вдалося.

"Наступного ранку після трагедії лікарі навіть не пояснили, що сталося. Вина повністю на них. Мені навіть документи досі не видали", – почала Глінська свою розповідь.

"Був такий період у житті, коли всередині ти порожній. Коли зовсім нічого не радує. Період, коли ти просто лежиш три дні, не встаючи з ліжка. Абсолютне небажання жити і що-небудь робити", – описала кулінар свій стан після того, що сталося.

Ліза сказала, що побороти депресію та апатію до життя їй допомогла кулінарія. Тоді вона дивилася передачі Юлії Висоцької, яка і надихнула її на кулінарні експерименти.

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...

Євро-2020: Фінляндія програла Бельгії та подарувала шанс Україні на вихід з групи

вівторок, 22 червень 2021, 0:31

У понеділок, 21 червня, поєдинками в Санкт-Петербурзі та Копенгагені завершився груповий етап для команд квартету В чемпіонату Європи з футболу, зазначають Патріоти України. . Євро-2020. Група В. 3-й тур . Фінляндія — Бельгія — 0:2 . Голи: Градецькі...