Переплутали з борделем: Будинок пенсіонерки "штурмують" чоловіки у пошуках повій

У місті Плано, що у штаті Техас в США, будинок 66-річної Елейн Уайт "штурмують" хтиві чоловіків через неправдиве оголошення про те, що її домі розташований бордель. Про це пише dailymail.co.uk, передають Патріоти України.

Жінка розповідає, що шахраї у Мережі опублікували оголошення про роботу борделю в її будинку. Через це від середини 2022 року її помешкання безперервно "штурмують" хтиві чоловіки у пошуках повій. Через це жінка обвісила свій двір повідомленням про те, що "будинок під охороною" і "Келлі (ім'я однієї із вигаданих повій) тут не живе". Також вона встановила камери відеоспостереження та придбала зброю, щоб захистити себе від тих, хто шукає сексу за гроші.

Елейн Уайт каже, що її будинок "штурмувало" уже близько 25 чоловіків. Один з них у пошуках сексу прибув за понад 700 кілометрів від місця свого проживання. Також деякі клієнти приходять навіть з алкоголем. Деякі із чоловіків не вірять пенсіонерці, а тому навіть намагаються вибити двері її помешкання.

© dailymail.co.uk
Через напади жінка звернулась до поліції. Правоохоронці встановили, що шахраї спочатку виманюють у чоловіків гроші, а потім вказують адресу будинку американки. Наразі шахраїв ще не знайшли.

"Сказали чекати": Московські "мобіки" поскаржилися, що їм не дають зброю і техніку - за три місяці жодної одиниці

субота, 25 березень 2023, 9:20

Мобілізовані росіяни продовжують скаржитися, що їх кидають без нічого на передову. Черговий окупант нарікає, що три місяці перебуває на фронті без зброї та техніки. Про це повідомив Telegram-канал "Досье Шпиона", який належить співробітнику однієї зі с...

Тарифи на воду підвищать на 5-40%: Чому вартість комунальної послуги у містах буде різною

субота, 25 березень 2023, 9:02

В Україні незабаром планують підвищити тарифи на воду. Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, анонсувала двоетапне подорожчання. Зміна сум у платіжках очікується у квітні та липні, передають Па...