Переплутали з борделем: Будинок пенсіонерки "штурмують" чоловіки у пошуках повій

У місті Плано, що у штаті Техас в США, будинок 66-річної Елейн Уайт "штурмують" хтиві чоловіків через неправдиве оголошення про те, що її домі розташований бордель. Про це пише dailymail.co.uk, передають Патріоти України.

Жінка розповідає, що шахраї у Мережі опублікували оголошення про роботу борделю в її будинку. Через це від середини 2022 року її помешкання безперервно "штурмують" хтиві чоловіки у пошуках повій. Через це жінка обвісила свій двір повідомленням про те, що "будинок під охороною" і "Келлі (ім'я однієї із вигаданих повій) тут не живе". Також вона встановила камери відеоспостереження та придбала зброю, щоб захистити себе від тих, хто шукає сексу за гроші.

Елейн Уайт каже, що її будинок "штурмувало" уже близько 25 чоловіків. Один з них у пошуках сексу прибув за понад 700 кілометрів від місця свого проживання. Також деякі клієнти приходять навіть з алкоголем. Деякі із чоловіків не вірять пенсіонерці, а тому навіть намагаються вибити двері її помешкання.

© dailymail.co.uk
Через напади жінка звернулась до поліції. Правоохоронці встановили, що шахраї спочатку виманюють у чоловіків гроші, а потім вказують адресу будинку американки. Наразі шахраїв ще не знайшли.

Троє танцюристів зі Львівської опери не повернулося в Україну з гастролей (фото)

четвер, 29 лютий 2024, 21:20

Троє танцюристів Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької вирішили залишитись за кордоном і не повернулись з гастрольного туру. Імена танцюристів, які брали участь у постановці балету "Дон Кіхот", зникли ...

"Треба спалити будинок": Жінці порадили тікати після моторошної знахідки під час прання (фото)

четвер, 29 лютий 2024, 21:05

Жінку з Австралії закликали "покинути свій будинок і спалити його" після того, як вона розповіла про моторошну знахідку, яку вона виявила на лампочці у своїй пральні. Про це пише The Mirror, передають Патріоти України. Вона поділилася фотографіями дивн...