Переповнила чашу терпіння: Єлизавета II знову розлютилася на Меган Маркл

Меган Маркл, яка перебуває на останніх терміну вагітності, знову довела своєю поведінкою королеву Єлизавету II до гніву, повідомляють Патріоти України,

Герцогиня Сассекська вирішила, що майбутню дитину вона буде виховувати по своїм правилам і навіть заявила, що її дитина стане вегетаріанцем, як і вона сама.

Проте королева Єлизавета відреагувала на таку заяву Меган Маркл і як розповіло джерело з королівського палацу, повідомила всім членам сім'ї, що вона не допустить того, щоб її правнук сидів на "особливій дієті".

"Меган, здається, мало турбують королівські традиції, але монархиня не дозволить виростити дитину веганом", - повідомило джерело в королівському палаці.

Яким чином королева збирається вплинути на виховання майбутнього малюка, джерело не повідомило. З урахуванням того, що принц Гаррі і Меган Маркл вже переїхали подалі від нагляду королеви і оселилися в Фрогмор-Хаусі у Віндзорі, королеві Єлизаветі буде складно контролювати харчування правнука.

Також Меган Маркл заявила, що збирається обійтися без послуг нянь і буде ростити малюка самостійно разом з чоловіком. Проте раніше і на це рішення герцогині Сассекської королева наклала вето і вирішила вибрати помічників їй самостійно.

"Так виглядає "єдність"?: Мережа вибухнула гнівом через протести проти розміщення евакуйованих із Китаю українців

четвер, 20 лютий 2020, 12:30

В мережі люди з невдоволенням обговорюють той факт, що в ряді областей виступають проти розміщення евакуйованих співгромадян. Українці активно обговорюють чи не найголовнішу тему 20 лютого - евакуацію українських громадян з китайського міста Ухань, яки...

Хіти тижня. В Україні підвищать пенсійний вік через кілька місяців: Що треба знати і до чого готуватися

четвер, 20 лютий 2020, 12:00

В Україні до 1 квітня 2020 року пенсійний вік для жінок - 59 років, а вже з 1 квітня –-59 років і 6 місяців. Таке нововведення передбачене в рамках ухваленого ще 9 років тому поетапного ускладнення умов виходу на заслужений відпочинок для українок, пер...