Переслідували за засудження війни проти України: Російський актор пішов на скоєння суїциду прямо на сцені рідного театру (відео)

Російський актор розкрив вени на сцені перед повним залом

У російській Республіці Бурятія актор Державного російського драматичного театру імені Бестужева Артур Шувалов порізав вени прямо на сцені. Його обурило звільнення керівника за антивоєнну позицію та політика нинішнього керівництва.

Більшість акторів виступали проти війни з Україною, за що на них чинився адміністративний тиск.

Шувалов розповів, що керівництво театру в Улан-Уде погрожує звільнити його та колег за підтримку колишнього керівника Сергія Левицького, який засудив війну в Україні. Актор заявив, що втомився від погроз та переслідувань, після чого перед повною залою порізав вени на лівій руці канцелярським ножем.

«Протягом року мене намагаються звільнити, принижують, позбавляють роботи, грошей. Сьогодні звільнили мою дружину Світлану Полянську. Я не хочу з цим миритися… Вибачте, будь ласка, мене. Я втомився. Хочу сказати: В'ячеслав Михайлович Дьяченко, Наталія Миколаївна Светозарова –ці люди винні у моїй смерті», – заявив Шувалов зі сцени, коли трупа вийшла на уклін після виступу.

Наразі актор перебуває у лікарні. Повідомляється, що більшість акторів російського театру, як і колишній худрук, засудили війну в Україні. Зокрема, вони зривали плакати з буквою Z із будівлі театру.

Що стосується нового керівника театру В’ячеслава Дяченка, то він назвав акторів «представниками найдавнішої професії» і сказав, що має намір ставити вистави «простіше і зрозуміліше звичайним людям». Але це не співпадало з інтересами трупи.

Сестра загиблої під час удару окупантів киянки спростувала заяви про те, що жінка була на балконі

середа, 31 травень 2023, 13:14

Заяви про те, що 32-річна жінка загинула під час удару “Шахедами” по Києву, бо стояла на балконі і спостерігала за збиттям, спростовує її сестра. Про це вона розповіла не на камеру журналістам, передають Патріоти України. Вона додала, що в момент вибух...

Дівчина помила волосся кока-колою та похизувалась результатом (відео)

середа, 31 травень 2023, 12:15

Багато дівчат мріють про блискуче і об'ємне волосся, але не завжди можна домогтися такого ефекту за допомогою шампунів. Тому найчастіше доводиться вдаватися до послуг професіоналів, але вартість їхніх послуг зашкалює. Що робити, якщо немає можливості п...