Перестрілка на Київщині: У конфлікті замішані місцеві чиновники та "спортсмени" із Харкова

22-ох учасників перестрілки на Київщині у місті Українка встановили правоохоронці.

Журналіст Володимир Тимофійчук назвав імена учасників збройного конфлікту у Українці, Обухівського району. Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.

"Ресторан "ДеБош" у якому постійно відбуваються сходки очільників міста з криміналітетом належить Сергію Брусилу, директору місцевого ринку, він же періодично співмешканець головної аферистки міста Тетяни Кучер. Збирав гільзи Паата Робакідзе - тренер ММА, колишній учасник проросійської організації "Оплот". На його автомобілі і привезли зброю. Був на розбірках і Леван Дарсанія, радник в.о. міського голови Кучер Сафонік, підозрюваний у заволодінні державним майном. Саме під його головуванням в Українці і сформувалися бандитські угрупування. Саме він привіз з Харкова спортивних молодиків", - написав він.

За його словами, інша частина учасників - це місцеві спортсмени, які представляють інтереси кримінальних авторитетів міста. "Зокрема Олексія Онуфрієнка (Пика). Він до речі теж був на цих розбірках", - повідомив журналіст.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...