Перетворюються на хижаків: У Римі чайки почали полювати на щурів і голубів (відео)

Проблеми через епідемію коронавірусу виникли не тільки в людей.

Чайки в Римі через пандемію коронавіруса почали полювати на щурів і голубів, повідомляють Патріоти України із посиланням на Fox News.

"Вони повертаються до того, щоб знову стати хижаками. В основному, вони ловлять голубів, а також ластівок і чорних дроздів. Також вони полюють на рибу в Тибру. На щастя, вони також їдять щурів. Тварини змінюють свої звички, а ми міняємо свої" , - коментує побачене Бруно Чігніні, зоолог з університету Tor Vergata.

На такі заходи змушені були піти не тільки італійські чайки. Нещодавно камера на острові Скомер в Уельсі відобразила, як величезна чорнохвоста чайка заковтує цілого кролика - раніше вважалося, що побачити подібну картину можна тільки в Африці.

Резонанс тижня. У Києві у вбиральні ресторану знайшли мертву напівроздягнену дівчину (фото)

субота, 28 листопад 2020, 2:00

У Голосіївському районі Києва в одному з ресторанів знайшли мертву напівроздягнену дівчину, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання "Вартові Еспресо" в Telegram, тіло знайшли в неділю, 22 листопада, у вбиральні ресторану, який розташований у...

Хіти тижня. "Філігранна робота!": Крадійка із Запоріжжя підкорює мережу (відео)

субота, 28 листопад 2020, 1:00

Жінка не просто вкрала і пішла, ні, вона постаралася. У Запоріжжі жінка зайшла в кав'ярню і вкрала антисептик і миючий засіб для підлог. Відео опублікувала в Facebook Яна Каррілло, передають Патріоти України.