Перетворився на Шрека: У Харкові чиновника облили зеленкою

У Харкові невідомі облили зеленкою заступника директора юридичного департаменту Харківської міськради Костянтина Прокоп'єва, передають Патріоти України.

Це сталося після суду про перейменування проспекту Петра Григоренка. Про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради.

"За словами Костянтина Прокоп'єва, троє невідомих напали на нього ззаду і облили обличчя зеленкою, яка потрапила йому в око. При цьому він встиг сфотографувати одного з нападників. На даний момент заступника директора департаменту доставили на обстеження лікарню", - йдеться в повідомленні.
Міськрада вимагає від правоохоронних органів відшукати і покарати нападників.

Довелося розрізати гараж: В Одесі поліція виявили моторошну знахідку (фото, відео)

вівторок, 26 травень 2020, 20:45

Скелетовані останки обгорілого тіла були виявлені за гаражами на вулиці Іцхака Рабіна. На території гаражів в Малиновському районі міста Одеси був виявлений скелет обгорілої людини, обставини загибелі якого невідомі. Про це повідомили у вівторок, 26 тр...

Зараз погрожує вбити: Топ-менеджера "Укрзалізниці" звинуватили в побитті співмешканки (фото, відео 16+)

вівторок, 26 травень 2020, 20:15

Наталія Ночвай запевняє, що за рік у неї тричі діагностували струс мозку і численні забої. "Правління АТ "Укрзалізниця" вважає, що всі співробітники компанії повинні дотримуватися кодексу етики та сімейних цінностей. Наразі Андрій Рязанцев не є співроб...