Перетворився на Шрека: У Харкові чиновника облили зеленкою

У Харкові невідомі облили зеленкою заступника директора юридичного департаменту Харківської міськради Костянтина Прокоп'єва, передають Патріоти України.

Це сталося після суду про перейменування проспекту Петра Григоренка. Про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради.

"За словами Костянтина Прокоп'єва, троє невідомих напали на нього ззаду і облили обличчя зеленкою, яка потрапила йому в око. При цьому він встиг сфотографувати одного з нападників. На даний момент заступника директора департаменту доставили на обстеження лікарню", - йдеться в повідомленні.
Міськрада вимагає від правоохоронних органів відшукати і покарати нападників.

Українців зобов'язали перевірити лічильники газу: Хто має заплатити за повірку

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:30

В Україні відновлено обов'язкові перевірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг, що зокрема стосується і лічильників газу. Однак споживачам слід пам'ятати, що окремо платити за повірку лічильника вони не повинні, передають Патріоти України...

Українцям повідомили, яка територія столиці постраждає у разі руйнування Київської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:28

Аналітики оцінили ризик руйнування Київської ГЕС російськими окупантами, які вчинили теракт на Каховській ГЕС та знищили її. Українцям повідомили, яка територія столиці постраждає у разі атаки на греблю, передають Патріоти України. Професор інституту р...