Часи СРСР досі нагадують про себе старими будинками на вулицях міст, речами, які лежать десь на останній полиці шафи на балконі, і нереально смачною їжею, яку вміє готувати за особливими рецептами лише бабуся. Але найбільше цей період відображається у наших звичках, які передавались з покоління в покоління. Вони можуть бути незрозумілими сучасності і навіть парадоксальними, зазначають Патріоти України.
Вживання якісного білка у малій кількості
У шкільних їдальнях часів СРСР єдиними м'ясними стравами були різні котлетки та біфштекси, які на більшу половину складаються з хліба, а також моркви та цибулі. Усе це через дефіцит на якісне м'ясо, а також рибу, морепродукти та молочні продукти. Таке харчування дало своє відображення на фігурі населення – великий живіт, але досить худі руки та ноги.
Вживання харчових концентратів та консервів у великій кількості
Сюди можна віднести різноманітні бульйонні кубики. Також каші швидкого приготування, пюре, супи. Це спочатку була армійська звичка, яку потім перейняло і населення. Особливо популярними були гороховий суп в брикетах, а також "Харчо". Їх в той час у магазинах було дуже багато і це відображали навіть в радянських фільмах. Сучасні дієтологи вважають таку їжу надзвичайно шкідливою і рекомендують відмовитись від неї взагалі.
Пити мало води
Якщо зараз вода – це один з ключових пунктів здорового харчування, то в часи СРСР про це навіть не йшлося. Звичайної чистої води тоді пили досить мало. Замість неї чай та різноманітні солодкі напої у великій кількості.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...