Перевірте, чи це не ви! Вченим вдалося відкрити групу крові довгожителів

Вчені з'ясували, люди з якою групою крові частіше стають довгожителями, так як вони рідше страждають від серцево-судинних захворювань і деяких інших. Причому такий тип крові є найпоширенішим в світі. Про це пише Rsute, посилаючись на дослідження вчених Гарвардського університету, зазначають Патріоти України.

Їм вдалося з'ясувати, що найбільше пощастило власникам першої групи крові О (I). А ось людям з другою групою крові А (II) найчастіше діагностують захворювання ендокринної системи, діабет, швидку стомлюваність. Вони частіше за інших страждають від стресів і "хапають" вірусні захворювання.

Ті ж, у кого третя група в (III), частіше страждають від серцево-судинних захворювань і радикуліту. У людей з четвертою групою крові АВ(IV) найчастіше зустрічається вроджений порок серця, зате інфекційні захворювання в основному їх обходять стороною. Вчені зі Стенфордської Школи медицини (Stanford School of Medicine), США, відзначають, що різні групи крові є більш-менш поширеними і розподіляються таким чином:

  • група О (I), резус позитивний: 37,4%;
  • група О (I), резус негативний: 6,6%;
  • група А (II), резус позитивний: 35,7%;
  • група А (II), резус негативний: 6,3%;
  • група В (III), резус позитивний: 8,5%;
  • група В (III), резус негативний: 1,5%;
  • група АВ (IV), резус позитивний: 3,4%;
  • група АВ (IV), резус негативний: 0,6%.

Перша група крові захищає від коронавірусу

Данським фахівцям не так давно вдалося встановити, що носії цієї групи рідше інших заражаються коронавірусною інфекцією. "Група крові О (I) в значній мірі пов'язана зі зниженою сприйнятливістю до інфекції SARS-CoV-2", - говориться у дослідженні.

Пальмовий пес: Чотирилапому саперу Патрону присудили премію на Каннському кінофестивалі

п’ятниця, 27 травень 2022, 22:29

У Каннах особливою відзнакою нагородили пса Патрона, який служить в Державній службі з надзвичайних ситуацій. 27 травня Патрону присудили премію Пальмовий пес – найпрестижнішу кінонагороду, яку отримують чотирилапі, інформують Патріоти України. У ДСНС ...

У Львові затримали корегувальника ракетних обстрілів - через зрадника загинуло 4 людини

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:10

У Львові затримали ворожого корегувальника вогню, через якого у місті під час обстрілу шиномонтажу загинуло 4 цивільних мешканців. Місцевий житель через месенджери передавав росіянам інформацію про розташування військових об'єктів та об’єктів критичної...