Перевірте себе! Лікарі назвали несподівану причину, чому падає зір

Зір може втрачати гостроту і ставати розпливчастим поступово, тому довго не викликати хвилювання у людини, а може почати різко падати. Названо основні причини виникнення проблем з очима, зазначають Патріоти України.

У сучасному світі, коли людина більшість часу проводить за комп'ютером, не випускає з рук смартфона або планшета, люди нерідко скаржаться на зниження гостроти зору. Людині стає складніше фокусувати зір, контури предметів розмиваються, змінюється сприйняття кольору, може відчуватися сухість очей і навіть головні болі.

Подібні симптоми виникають у випадку, якщо очі одержують тривалі та надмірні навантаження. Людське око має більшу частину часу дивитися в далечінь, робота і розваги в гаджетах призводять до сильного перенапруги очних м'язів, погіршують рефракцію і, як наслідок, зір значно погіршується. Перша допомога у разі порушення гостроти зору – відпочинок!

Сховайте подалі всі девайси, відмовтеся від читання книг та перегляду телевізора. Вирушайте на вулицю та довго гуляйте на свіжому повітрі. Після повноцінного відпочинку чіткий зір повернеться.Складіть графік роботи за комп'ютером та відпочинку. Візьміть собі за правило - щогодини після 45 хвилин роботи, читання або перегляду фільмів на екрані гаджета ви повинні відпочивати 15 хвилин.

Важливо! У разі виникнення будь-яких проблем із гостротою зору необхідно відвідати офтальмолога. Тільки досвідчений лікар може визначити причини погіршення роботи зорового органу та призначити адекватну терапію.

Народився після загибелі батька: На Волині побратими зустріли з пологового сина 27-річного героя (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 15:45

У пологовому на Волині побратими зустріли дружину і новонародженого сина загиблого 27-річного військовослужбовця Артема Філюка. Пара одружилася у жовтні 2022 року, коли чоловік приїхав у відпустку зі служби. 12 листопада герой загинув унаслідок російсь...

Бронювання від мобілізації: На який термін видається відстрочка і що робити у разі вручення повістки

вівторок, 31 січень 2023, 15:30

В Україні встановили чіткі терміни та умови бронювання від мобілізації працівників стратегічних підприємств. Начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач розповів, що робити, якщо заброньованому працівн...