Перевірте шафи і старі гаманці: Монета у 15 копійок, яку можна продати за 26 тисяч гривень (фото)

Найпростіша монета, яка довгий час була в обороті, може принести непоганий дохід. В Україні колекціонери купують грошові знаки із непомітними на перший погляд особливостями, зазначають Патріоти України.

Як не пропустити цінну монету та отримати шанс добре заробити? Все дуже просто: шукайте на копійках будь-які види виробничого шлюбу. Наприклад, на продаж виставлено монету номіналом 15 копійок. Стартова ціна на аукціоні становила 26 тисяч гривень.

Особливість цінного грошового знака у тому, що реверс повернутий на 180 градусів стосовно аверсу. Справа в тому, що представлена на торгах монета була пробною, перший тираж 15-копійчаних монет був невеликим, тому їх не так вже й багато, але все ж таки нумізмати поки що не встигли їх викупити.

"15 копійок 1992 року. Магнітна сталь, покрита латунню. 4 ягоди, поворот 180 градусів, проріз... Монета викарбувана однією з перших, на листі ще проріз. У більш пізніх монет, проріз пофарбований", - вказав продавець в описі до лоту.

Ні, це не "дурний знак": Орнітологи розповіли про "чорні хмари" і загадкове скупчення птахів у Києві

вівторок, 31 січень 2023, 14:25

Українські орнітологи, незважаючи на війну (ті, хто зараз не в лавах ЗСУ), продовжують свої наукові дослідження, що, зокрема, пов’язані з міченням птахів. Минулого року проводилось кільцювання лелек (білих і чорних), мартинів (жовтоногих та звичайних),...

Киянин застрелив дружину брата й намагався обдурити поліцію, але його викрили (фото)

вівторок, 31 січень 2023, 12:43

Під час застілля 38-річний киянин застрелив невістку. Аби уникнути кримінальної відповідальності він викинув зброю, влаштував у будинку безлад та надав правоохоронцям неправдиві свідчення. Про це повідомили у пресслужбі МВС, передають Патріоти України....