Перша в області: 7-річна дівчинка заразилася коронавірусом на Волині

23 березня до медиків звернулася мама дівчинки, у якої температура підвищилася до 37,2, дитина кашляла.

Серед 113 українців, у яких станом на ранок середи, 25 березня, підтвердили коронавірус, є перший випадок COVID-19 у Волинській області - захворіла 7-річна дівчинка, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляють у Волинській ОДА, 23 березня до медиків звернулася мама дівчинки, у якої температура підвищилася до 37,2, дитина кашляла. «Дитині провели експрес-тести на грип А і В - результат негативний. Сімейний лікар прийняла рішення провести забір для аналізу на COVID-19 у дитини і батьків. Біоматеріали відразу були відправлені до обласного лабораторного центру», - зазначили в облдержадміністрації.
До вечора 23 березня у дитини температура підвищилася до 38,2, але вже на наступний день знизилася до 36,7. Тоді ж, 24 березня, був отриманий позитивний результат на COVID-19 у дитини. Вранці в середу, 25 березня, стан здоров'я дівчинки задовільний, температура - 36,6.
«Згідно зі стандартами медичної допомоги, дитина госпіталізації не потребує, спостерігається сімейним лікарем. Дівчинка разом з батьками ізольовані. Проводиться робота з контактними особами, за всіма ними буде встановлений медико-санітарний нагляд, їм буде рекомендована самоізоляція», - додали у Волинській ОДА.

Тарифи зростають, а субсидій видають все менше: Важлива інформація до опалювального сезону

неділя, 25 липень 2021, 7:10

У світлі останніх змін в законодавстві отримати її стане все складніше, а одержувачів субсидій і зовсім може очікувати перевірка, за результатами якої вони можуть втратити даний вид допомоги від держави. Хоча на вулиці стоїть спекотна погода, над питан...

Гавкітливі пасажири у багажнику: Як черкащанин вигулює своїх собак (фото, відео)

неділя, 25 липень 2021, 6:30

Чоловік розповів, що такі прогулянки собаки полюбляють більше, ніж ласувати м’ясом. В колясці мотоцикла чи в багажнику автівки возить щодня на прогулянки своїх п’ятьох собак житель Балаклеї, що на Черкащині, Олексій Панасенко. Чоловік розповів, що такі...