Перша в області: 7-річна дівчинка заразилася коронавірусом на Волині

23 березня до медиків звернулася мама дівчинки, у якої температура підвищилася до 37,2, дитина кашляла.

Серед 113 українців, у яких станом на ранок середи, 25 березня, підтвердили коронавірус, є перший випадок COVID-19 у Волинській області - захворіла 7-річна дівчинка, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляють у Волинській ОДА, 23 березня до медиків звернулася мама дівчинки, у якої температура підвищилася до 37,2, дитина кашляла. «Дитині провели експрес-тести на грип А і В - результат негативний. Сімейний лікар прийняла рішення провести забір для аналізу на COVID-19 у дитини і батьків. Біоматеріали відразу були відправлені до обласного лабораторного центру», - зазначили в облдержадміністрації.
До вечора 23 березня у дитини температура підвищилася до 38,2, але вже на наступний день знизилася до 36,7. Тоді ж, 24 березня, був отриманий позитивний результат на COVID-19 у дитини. Вранці в середу, 25 березня, стан здоров'я дівчинки задовільний, температура - 36,6.
«Згідно зі стандартами медичної допомоги, дитина госпіталізації не потребує, спостерігається сімейним лікарем. Дівчинка разом з батьками ізольовані. Проводиться робота з контактними особами, за всіма ними буде встановлений медико-санітарний нагляд, їм буде рекомендована самоізоляція», - додали у Волинській ОДА.

Резонанс тижня. Загибель комбата "Луганськ-1" Губанова може бути пов’язана з контрабандою між Україною та "ЛНР"

п’ятниця, 29 травень 2020, 1:00

Війну на Донбасі можна закінчити, лише покінчивши з контрабандою. Продовження бойових дій, напряму залежить від вирішення питання чинних контрабандних потоків. Війна триває шість років, бо ця проблема продовжує існувати. Ввечері 20 травня поблизу селищ...

Хіти тижня. Сім’я зі США знайшла на дорозі мільйон доларів і..: Що було далі

п’ятниця, 29 травень 2020, 0:35

Підібравши два пакети на дорозі, подружжя подумало, що хтось необачно лишив сміття на проїжджій частині. Емілі та Девід Шанци з округу Керолайн, що в американському штаті Вірджинія, під час подорожі автівкою знайшли на дорозі два пакети з майже мільйон...