
В Україні 1 червня повноцінно запрацювала система автофіксації порушень ПДР, і за 5 днів камери зафіксували перших порушників, що перевищують допустиму швидкість, а патрульні поліцейські разом з листоношами "Укрпошти" вручили постанови. Заступник глави МВС Антон Геращенко опублікував відповідне відео в Facebook, передають Патріоти України.
На кадрах показано вручення постанов про перевищення швидкості двом порушникам. У першому випадку водій проїхав зі швидкістю 102 км / год, а в другому - 129 км / год. При цьому дозволена швидкість становить 50 км / год.
«За вказаними адресами реєстрації проживали їхні родичі, які і розписалися про отримання листів-повідомлень про адміністративне правопорушення», - розповів заступник міністра.
Також він зазначив, що в другому випадку порушник знав про свій «перебір» - чоловік перевірив себе на сайті і встиг заплатити штраф через Сервіс перевірки адміністративних правопорушень в галузі безпеки дорожнього руху зафіксованих в автоматичному режимі (bdr.mvs.gov.ua). «Ось так, крок за кроком, ми будемо наводити порядок на українських дорогах!» - пообіцяв Геращенко.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...