"Перші ластівки щастя" від Авакова: Порушникам ПДР почали вручати штрафи по автофіксації (відео)

Після того, як з 1 червня в Україні запрацювала система автоматичної фіксації перевищення швидкісного режиму водіями, в МВС фіксують зниження кількості порушень ПДР.

В Україні 1 червня повноцінно запрацювала система автофіксації порушень ПДР, і за 5 днів камери зафіксували перших порушників, що перевищують допустиму швидкість, а патрульні поліцейські разом з листоношами "Укрпошти" вручили постанови. Заступник глави МВС Антон Геращенко опублікував відповідне відео в Facebook, передають Патріоти України.

На кадрах показано вручення постанов про перевищення швидкості двом порушникам. У першому випадку водій проїхав зі швидкістю 102 км / год, а в другому - 129 км / год. При цьому дозволена швидкість становить 50 км / год.

«За вказаними адресами реєстрації проживали їхні родичі, які і розписалися про отримання листів-повідомлень про адміністративне правопорушення», - розповів заступник міністра.

Також він зазначив, що в другому випадку порушник знав про свій «перебір» - чоловік перевірив себе на сайті і встиг заплатити штраф через Сервіс перевірки адміністративних правопорушень в галузі безпеки дорожнього руху зафіксованих в автоматичному режимі (bdr.mvs.gov.ua). «Ось так, крок за кроком, ми будемо наводити порядок на українських дорогах!» - пообіцяв Геращенко.

Знайшли аж у Слов'янську: 17-річний юнак зі Львівщини втік з дому, щоб захищати Україну

середа, 15 липень 2020, 12:45

Правоохоронці порадили хлопцю на ім'я Денис почекати кілька років та здобути за цей час відповідні знання та навички. У понеділок, 13 липня, у поліцію з заявою про зникнення свого сина Дениса Лагодича звернувся мешканець села Гринів Пустомитівського ра...

Українці обурені: Тіна Кароль і Kazka їдуть на "Слов'янський базар", де виступлять кримнашисти Кіркоров і Газманов

середа, 15 липень 2020, 12:15

«Слов'янський базар» був заснований в 1992 році, як культурний захід трьох країн: Білорусі, Росії та України. 16 липня в Вітебську (Білорусь) стартує міжнародний фестиваль мистецтв «Слов'янський базар-2020», за перемогу у вокальному конкурсі якого боре...