
В Україні 1 червня повноцінно запрацювала система автофіксації порушень ПДР, і за 5 днів камери зафіксували перших порушників, що перевищують допустиму швидкість, а патрульні поліцейські разом з листоношами "Укрпошти" вручили постанови. Заступник глави МВС Антон Геращенко опублікував відповідне відео в Facebook, передають Патріоти України.
На кадрах показано вручення постанов про перевищення швидкості двом порушникам. У першому випадку водій проїхав зі швидкістю 102 км / год, а в другому - 129 км / год. При цьому дозволена швидкість становить 50 км / год.
«За вказаними адресами реєстрації проживали їхні родичі, які і розписалися про отримання листів-повідомлень про адміністративне правопорушення», - розповів заступник міністра.
Також він зазначив, що в другому випадку порушник знав про свій «перебір» - чоловік перевірив себе на сайті і встиг заплатити штраф через Сервіс перевірки адміністративних правопорушень в галузі безпеки дорожнього руху зафіксованих в автоматичному режимі (bdr.mvs.gov.ua). «Ось так, крок за кроком, ми будемо наводити порядок на українських дорогах!» - пообіцяв Геращенко.
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...