Персона нон грата: Богдана не пускають в одне з київських кафе (фото)

Персонал закладу повідомив, що попередження повісили на прохання господаря закладу.

Андрій Богдан більше не зможе відвідувати одну з київських кондитерських на Печерську. Колишній голова Офісу президента потрапив в список небажаних гостей закладу, інформують Патріоти України.

На дверях кафе повісили табличку з написом: "Андрію Богдану вхід заборонено". Персонал закладу повідомив, що попередження повісили на прохання господаря кафе - бізнесмена Михайла Бродського. За словами самого ресторатора, колишній голова Офісу президента тут зовсім небажаний гість.

Цікаво, що причина такого вчинку господаря кондитерської - невідома. До речі, заклад, в який тепер не пускають Богдана, називається "Калина", знаходиться він на Печерську. Нагадаємо, що з ім'ям Михайла Бродського в Україні пов'язано кілька скандалів. Нещодавно на нього в суд подав одіозний журналіст Анатолій Шарій.

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...

У росіянина з носа витягли монету, яку він там "забув" ... пів століття тому

вівторок, 24 листопад 2020, 0:05

Всі ці роки проблеми з диханням у пацієнта лікарі списували на викривлену носову перегородку. Росіянин з міста Зеленограда в Підмосков'ї встановив своєрідний рекорд: чоловік прожив більше 50 років з монетою в носі. Тільки в похилому віці, коли вже біль...