
Корейська компанія КHNP зацікавлена у будівництві енергоблока на Рівненський АЕС. Про це йшлося під час відеоконференції за участю керівництва НАЕК Енергоатом та Korea Hydro & Nuclear Power, повідомили в українській компанії, передають Патріоти України.
«Представники двох компаній обговорили перспективні проекти Енергоатома і в першу чергу — зведення нових енергоблоків на майданчиках українських АЕС. Корейська сторона висловила зацікавленість в будівництві енергоблока з реактором APR-1400 на Рівненській АЕС, де вже виконано частину підготовчих робіт з обґрунтування вибору майданчика», — сказано в повідомленні.
Сторони також обговорили фінансування та локалізацію виробництва основних компонентів реакторної установки в Україні.
Раніше повідомлялося, що Міненерго відмовилося від проекту будівництва Енергомосту Україна-ЄС (Польща), який розглядався як джерело фінансування добудови енергоблоків на Хмельницькій АЕС.
Korea Hydro & Nuclear Power Co (КHNP) — дочірня компанія Korea Electric Power Corporation (KEPCO) та найбільша електроенергетична компанія Республіки Корея (30% електрогенерації країни). KHNP експлуатує 24 енергоблоки АЕС сумарною встановленою потужністю 23,25 ГВт. Також KHNP має 6 атомних енергоблоків на стадії будівництва і планує побудувати ще 4.
KHNP має досвід будівництва першої атомної станції в ОАЕ, має намір взяти участь у атомних проектах у Болгарії та Великобританії.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...