Песики вже тоді були кращими друзями: Археологи виявили загадкове поховання собак, якому понад 8 тис. років (фото)

Вважається, що в цьому районі в кам'яному столітті жили мисливці.

На місці поховання кам'яного століття в Швеції археологи виявили останки стародавніх собак віком понад 8 400 років. Про це розповідає Daily Mail, передають Патріоти України.

Місце, де були виявлені собаки, є частиною великої ділянки, де місцева влада і археологи наразі проводять одні з найбільших археологічних розкопок, які коли-небудь проводилися в регіоні.

Поселення розташоване на території нинішнього Люнгавікена в Зельвесборге і з 2015 року є одним з головних об'єктів археології. Під час розкопок команда виявила залишки принаймні 56 будівель, які колись стояли на цьому місці, а також стовпів і ям.

"Собаки добре збереглися, і той факт, що вони поховані в центрі поселення кам'яного століття, унікальний", - говорить Остеолог Ола Магнеллі з музею Блекинге, додавши, що тварини були поховані поруч з людьми.

Вважається, що в цьому районі в кам'яному столітті жили мисливці. "Поховання собак якимось чином показує, наскільки ми схожі протягом тисячоліть, коли справа стосується таких почуттів, як горе і втрата", - кажуть археологи.

Собаки, напевно, були кращими друзями людини протягом тисячоліть, оскільки археологи виявляють в усьому світі останки, які дозволяють припустити, що вони були домашніми тваринами.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...