Петросян став батьком у 74 роки: У мережі з'явилося фото малюка

Євген Петросян став батьком і у свій день народження комік офіційно підтвердив цю інформацію. Він розмістив фото маленького сина на своїй сторінці в Instagram і повідомив, як звуть спадкоємця, передають Патріоти України.

Інформація про те, що Тетяна Брухунова народила Євгену сина, з'явилася ще навесні 2020 року. Однак пара ретельно оберігала своє особисте життя від стороннього втручання та інформацію про народження спадкоємця вони не підтвердили, але і не стали спростовувати. Також з'явилася інформація про те, що в цей же період часу Євген Петросян став прадідусем.

У його дочки від першого шлюбу Вікторини є два сини – Андрій і Марко. Один з них став батьком. Вся сім'я старшої дочки Петросяна живе в США, і вони вже давно не бачились.

Роман з 31-річною Тетяною Брухуновою у Петросяна розгорівся у 2018 році. Комік розлучився з Оленою Степаненко, з якою прожив понад 30 років. Коментарі про свої стосунки з Брухуновою комік давати не став, але в ЗМІ повідомляли, що пара одружилася в кінці 2019 року.

13 березня 2020 року стало відомо, що Брухунова народила сина Петросяну в одному з медичних центрів в Дубаї. Але підтвердження цієї події так і не було і Петросян довший час не коментував ці чутки.

"А ось і він – Ваган Євгенович Петросян!" – так підписав фотографію комік, яку розмістив у соціальних мережах. В коментарях фанати привітали Петросяна відразу і з ювілеєм, а також – з народженням сина.

З архіву ПУ. Пани ридають: Українська "Кріпачка" стала найпопулярнішим телесеріалом у Польщі

вівторок, 22 вересень 2020, 14:00

«Кріпачка» настільки сподобалася полякам, що керівництво Польського телебачення розпочало переговори з продюсером серіалу про те, щоб його третій сезон знімали у Кракові або Варшаві. Протягом двох місяців мільйони польських телеглядачів затамувавши под...

Помирають від тромбозів: У мережі поширили фейк про пірометри, які лазером "убивають дітей"

вівторок, 22 вересень 2020, 13:59

Інфрачервоний термометр нічого не випромінює, тому не може завдати шкоди людині. У мережі спростували фейк про те, що дистанційне вимірювання температури нібито може вбити дитину. Так, у виданні "По той бік новин" у Facebook зазначили, що така інформац...