У Маріуполі Донецької області в школі №34 матір другокласника побилася з директором і завучкою. Жінка напідпитку прийшла забирати дитину, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцевий портал 0629.com.ua. Педагоги вирішили не віддавати їй дитину, а попросили, щоб за учнем прийшла бабуся, оскільки матір школяра ледь трималася на ногах.
Розлючена жінка вдарила кулаком в обличчя завуча. А потім смикнула за руку класну керівницю і вивихнула їй плече.
Втрутився директор школи, який в минулому був правоохоронцем. Він розповів, що йому довелося скрутити жінці руки за спиною й утримувати на підлозі до приїзду поліції.
"У неї така велика сила. Коли я зловив її за руку, просто не зміг її втримати. Я думаю, вона була не тільки напідпитку, але і знаходилася під дією якихось інших засобів, що змінюють свідомість, наприклад ефедрину", – сказав директор.
Водночас мама школяра стверджує, що директор школи нібито вдарив її в око. Вона заявила на чоловіка в поліцію.
Правоохоронці всіх потерпілих і маму школяра відвезли до районного відділу поліції. Жінку незабаром відпустили.
Після чого вона знову прийшла в школу. Побачивши зачинені двері, почала їх виривати, взяла цеглу й хотіла вибити вікно. Адміністрація знову викликала поліцію. Побачивши сині маячки, дебоширка втекла. Своєї провини матір школяра не визнала.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...