
В Рівненській області нетверезий водій збив у корів, які йшли дорогою. В результаті двоє тварин загинули, ще чотири отримали травми, зазначають Патріоти України.
Інцидент стався вчора, 12 вересня, близько 19 години в селі Колодязне Рівненського району. 46-річний водій автомобіля Ford, житель села Бистричі влетів у шість корів, яких гнали додому з пасовища, після чого протаранив дерев'яний паркан. Внаслідок ДТП дві корови загинули, ще чотири травмувалися, повідомили в поліції.
У крові винуватця ДТП виявили 2,64 проміле алкоголю, що в 13 разів перевищує допустиму норму. "За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило пошкодження ТЗ або іншого майна поліцейські склали адмінматеріали за статтею 124 КУпАП. Крім того, за керування у стані алкогольного сп'яніння інспектори оформили протокол за частиною 1 статті 130 КУпАП", — зазначили у прес-службі Нацполіції.Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...