П'яниця за кермом: Чиновник у Франківську змінив прізвище і отримав нові права водія (фото)

Олега Лемчика шість разів штрафували за їзду в нетверезому вигляді, що не завадило йому продовжувати чинити так само.
Олег Лемчик (донедавна Лемчак). Фото: соцмережі.

Заступника начальника "Міської аварійно-рятувальної служби" Олега ЛемчИка (донедавна ЛемчАка) шість разів штрафували за п’яну їзду. Суд на десять років позбавив його права керувати транспортними засобами і постановив вилучити автомобіль. Але це не завадило порушнику знову сісти за кермо, зазначають Патріоти України.

В Івано-Франківському міському суді розглядається адміністративне провадження за позовом Олега Лемчика про скасування постанови про адміністративне порушення. У березні цього року патрульні склали на нього постанову за частиною 4 статті 126 КУпАП – керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами.

У грудні 2017 року Івано-Франківський міський суд визнав його винним у керуванні транспортним засобом у нетверезому стані та наклав адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 40 800 гривень (з позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років та з оплатним вилученням транспортного засобу марки "Рено Меган").

З 2015 року це вже шоста постанова суду, за якою його притягнули до відповідальності за п’яну їзду. Правда, всі постанови були складені на Олега ЛемчАка. Але у лютому цього року він змінив прізвище на ЛемчИк.

Оплатне вилучення передбачає конфіскацію автомобіля з поверненням коштів колишньому власнику. Для стягнення штрафів Державна виконавча служба винесла постанову про розшук майна боржника. У травні 2018 року патрульні знайшли автомобіль. Як йдеться у е-декларації Лемчака (тепер вже Лемчика), за відчуження автомобіля з аукціону він отримав 82 278 гривень.

Але це не завадило порушнику знову сісти за кермо. У середині березня цього року патрульні зупинили його за кермом іншого "Рено Меган" та склали постанову за керування автомобілем особою, позбавленою прав.

Постанову порушник оскаржив у суді. Він хоче переконати суд, що десять років не має права сідати за кермо Олег ЛемчАк, а постанову цього року патрульні склали на Олега ЛемчИка.

До речі, прізвище він змінив у лютому, відтак відмовився від ідентифікаційного коду та отримав нові права наприкінці березня – вже після того, як на нього склали постанову.

До того, як Олег Лемчик став заступником начальника "Міської аварійно-рятувальної служби", він працював юрисконсультом у КП "Муніципальна варта". У 2015 році він балотувався до Івано-Франківської міської ради від ВО "Свобода". На президентських виборах цього року активно агітував за кандидата у президента від ВО "Свобода" Руслана Кошулинського.

"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...