
Прикордонники витягли з вод Тиси на Закарпатті п’ятьох чоловіків, яким переправники пообіцяли безперешкодний перетин кордону. Про це повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України, передають Патріоти України.
Прикордонники помітили групу людей, які швидко рухалися в бік кордону з Угорщиною. Їх наздогнали, коли люди намагалися сісти в човен. «Плавзасіб виявився замалим для всіх охочих у нього потрапити, а тому дехто з чоловіків навіть спробував стрибнути в холодну річку, щоб самотужки переплисти її», – йдеться в повідомленні.
Співробітники ДПСУ допомогли чоловікам вилізти з води та затримали їх. Порушниками виявилися жителі Миколаївської, Дніпропетровської, Черкаської та Закарпатської областей. Ухилянти розповіли, що за допомогу в незаконному перетині кордону кожен з них заплатив переправникам від $8 тис. до $11 тис.
Переправники запевнили чоловіків, що це буде безпечний спосіб. Та після отримання коштів переправники дещо змінили правила й повідомили, що кордон доведеться долати річкою Тиса. Надали навіть гумовий човен, щоправда розрахований на двох осіб.
Порушників притягнули до адмінвідповідальності. Повне коло причетних встановлюється.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...