
У Здвижівці Київської області під час тимчасової окупації російські військові з’їли майже усіх страусів із місцевої ферми. Крім того, солдати країни-терориста РФ обіцяли власникам собак, що вбиватимуть їхніх тварин, якщо ті будуть гавкати. Про це розповів місцевий мешканець Юрій Погребняк, передає видання Вечірній Київ. Після звільнення села виявилось, що вціліло всього кілька птахів, передають Патріоти України
"Один російський молодий зв’язківець навіть ходив, просив селян не псувати кабелі (зв’язку. – Ред.), бо вони, мовляв, уже втомилися кожен день їх лагодити. Він же якось приніс нам шматок смаженої страусятини, щоб ми могли спробувати. Виявляється вони майже всіх страусів на фермі зарізали та з’їли. Лише двом птахам удалося втекти. Одного страуса я бачив, коли він ходив людськими городами, шукав, що поїсти й селяни його підгодовували", – розповів Погребняк.
Крім того, українець розповів, що окупанти погрожували власникам собак вбивати тварин, якщо ті гавкатимуть. "А ще селом бігали безліч собак, бо багато людей відпустили тварин з ланцюгів, щоб ті врятувалися. Адже окупанти сказали, що постріляють усіх псів, що гавкатимуть. Утім, деяким собакам не пощастило. Буряти їх з’їли", – уточнив Погребняк.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...