Під Дніпром автівка знесла матір з дитиною на пішохідному переході (відео 16+)

У понеділок, 27 січня, в Підгородньому Дніпропетровської області Volkswagen на пішохідному переході збив жінку з дитиною. Аварія сталася на вулиці Шосейній близько восьмої години ранку, зазначають Патріоти України.
Жінка з дитиною ж переходили дорогу по пішохідному переходу. Машини, що їхали в правому ряду, зупинилися, щоб пропустити їх, Volkswagen, рухаючись в лівому ряду, не зупинився. Жінка і 12-річний хлопчик виявилися на капоті автомобіля. Попередньо, у дитини травмована права нога, у жінки - розсічена голова і черепно-мозкова травма. Обидва перебували у свідомості.

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....