
У Нікополі Дніпропетровської області багатодітна мати прийшла на прийом до лікаря-гінеколога і побила його. Про це повідомляє ТСН з посиланням на рішення Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області, зазначають Патріоти України.
Жінка, у якої четверо дітей, прийшла до гінеколога зі своєю знайомою і побила його за те, що лікар відмовилася робити аборт її вагітній подрузі. Це сталося в лікарні №4 Нікополя. Медик не могла піти на цей крок, так як у жінки в положенні були протипоказання і перервати вагітність було не можна.
Це розлютило багатодітну матір і вона напала на медика. Підозрювана кілька разів вдарила гінеколога в обличчя. У постраждалої діагностували легкі тілесні ушкодження, забій м'яких тканин у зоні голови.
Справу суд розглядав без підозрюваної та потерпілої. Однак нападаюча багатодітна мати нічого не заперечувала і навіть розкаялася. Суд визнав нападника винною за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України. Жінку оштрафували на 850 гривень.
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...
Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...