
У Дніпропетровській області суд засудив до 7 років позбавлення волі підлітка, який вкрав 1,3 млн грн "похоронних" грошей сусіда, які той отримав від держави за загибель сина. Про це повідомляє прокуратура Дніпропетровської області, передають Патріоти України.
Ювенальні прокурори обласної прокуратури відстояли в Апеляційному суді вирок суду першої інстанції — 7 років в'язниці мешканцю села Новопавлівка Синельниківського району за фактом крадіжки (ч. 5 ст. 185 КК України).
У суді було доведено, що 16-річний підліток отримав доступ до банківського рахунку сусіда, син якого загинув у війні проти РФ. Від червня по липень 2022 року хлопець неодноразово без відома й дозволу власника переказував із сусідського рахунку на свій кошти.
Сума вкрадених "похоронних" грошей склала понад 1,3 млн гривень. Викрадені кошти неповнолітній витратив на власний розсуд, зокрема майже 900 тис. грн — на ставки в азартних іграх.
"Дніпровський апеляційний суд підтримав позицію прокурорів, залишив без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту, а вирок суду першої інстанції без змін. Вирок ступив у законну силу", — зазначили в прокуратурі.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...