
У Дніпропетровській області на вагітну жінку, яка везла дитину в колясці, наїхав автомобіль. Місцева мешканка встигла відштовхнути коляску, і дворічний малюк залишився живий. Вона померла в лікарні. Суд засудив винуватця трагедії до 8 років позбавлення волі, передають Патріоти України.
Як повідомляє прокуратура Дніпропетровської області вироком П'ятихатського районного суду 52-річного громадянина визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого).
ДТП за участю автомобіля відбулася у 2018 році. Водій за кермом автомобіля ВАЗ перебував у стані алкогольного сп'яніння. До того ж він був без документів на транспортний засіб. Жінка з коляскою йшла по узбіччю дороги. Коли водій наїхав на неї і зрозумів, що сталося, то спробував сховатися з місця аварії, але перехожий його наздогнав і зупинив.
В результаті дорожньо-транспортної пригоди постраждала жінка померла в лікарні, а її 2-річна дитина не постраждала бо, мати встигла відштовхнути коляску. На щастя, малюка в утробі матері вдалося врятувати.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...