
31 жовтня на Івано-Франківщині суддя Підгаєцького районного суду Тернопільської області 42-річна Ольга Лелик збила на смерть пішохода та травмувала іншого, передають Патріоти України з посиланням на Офіс генпрокурора.

Вища рада правосуддя на щасіданні 2 листопада дозволила утримання судді під вартою. Запобіжний захід щодо судді обере суд.
Уточнюється, що подія сталася 31 жовтня у селі Фрага Івано-Франківського району на автодорозі "Мукачево – Львів".

Суддя, керуючи автомобілем Lexus UX 250h у напрямку Львова, не зменшила швидкість перед нерегульованим пішохідним переходом та наїхала на двох пішоходів.
Внаслідок ДТП один із них загинув на місці, інший травмувався. Слідчі повідомили водійці про підозру за ч. 2 ст. 286 ККУ. За вчинене їй загрожує до 8 років позбавлення волі.
Як стало відомо з відеотрансляції засідання Вищої ради правосуддя, ДТП вчинила, судячи з декларації про доходи, у квітні 2025 року Ольга Лелик задекларувала Lexus UX 250h 2019 року випуску вартістю 993,9 тис. грн. На тому ж засідання ВРП прокурор повідомив, що суддя їхала з перевищеною швидкістю, а після вчинення ДТП просила свідків не викликати поліцію. Крім цього, за словами прокурора, після аварії суддя одразу комусь зателефонувала та відмовилась віддати телефон слідству.
Сама Ольга Лелик розповіла, що не мала наміру тікати з місця ДТП та заперечила спілкування зі свідками чи учасниками події. Того дня вона зателефонувала чоловіку та колезі й повідомила, що потрапила в ДТП. У вчиненому суддя розкаялась.
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...