Дивом врятувалась: Під Харковом зграя бездомних собак ледве не загризла дівчину (фото)

Зграя агресивних бродячих собак напала на дівчину в місті Чугуїв Харківської області. Як повідомляє "Харків 1654" з посиланням на очевидців, місцева мешканка йшла по вулиці Чернишевського, коли попереду несподівано з'явилася зграя з дев'яти агресивно налаштованих псів, передають Патріоти України.

Тварини почали голосно гавкати, а після накинулися на перехожу. Дівчину кусали за ноги. Постраждала дивом залишилася живою, лише тому, що її вийшли зустрічати друзі. "Моя добра знайома йшла до мене в гості. І ми випадково побачили на вулиці, як на неї напали собаки. І побігли їй допомагати", - повідомила мешканка Чугуєва. Дівчину з рваними ранами госпіталізували в лікарню. Їй зробили укол від сказу. Тепер їй належить тривале спостереження лікарів.

"Страшно навіть уявити щоб було, якби це була дитина, а поруч нікого не виявилося", - пише автор поста. Повідомляється, що дівчина звернулася в поліцію, щоб правоохоронці задіяли служби вилову, які приберуть небезпечну зграю бродячих собак з вулиць міста.

"Заспокійливе" стояння на узбіччі: В Естонії ввели нове покарання за перевищення швидкості

середа, 28 жовтень 2020, 8:50

«Заспокійлива зупинка» може застосовуватися за перевищення швидкості не більш ніж на 20 кілометрів на годину, її призначають разом з умовним штрафом. Уряд Естонії вирішив запровадити нове покарання для водіїв за перевищення швидкості — воно полягає у «...

Лідер серед Рюриковичів: Чи є знайдені в Крилосі кістки останками легендарного князя України-Русі

середа, 28 жовтень 2020, 8:30

Ярослав Осмомисл, тримаючи під своєю владою Галицьке князівство у 1153–1187 роках, був одним із найвпливовіших володарів тогочасної Центрально-Східної Європи. Про це у своєму блозі пише журналіст проєкту «Локальна історія» Володимир Молодій, передають ...