"Воно як гахнуло. Ми аж присіли": Під Кропивницьким блискавка вдарила в будинок - мати голими руками вибивала вікно, рятуючи дитину (відео)

У Кіровоградській області блискавка влучила в житловий будинок і від цього він загорівся. Пожежникам вдалося загасити пожежу за кілька годин, незважаючи на те, що в цей час на вулиці йшов дощ. Про це повідомляється в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Відзначається, що жінка, яка перебувала в будинку з дитиною, щоб вибратися, розбила скло у вікні. Спочатку вона врятувала малюка, а потім звільнилася сама. Сусіди допомогли взяти однорічну дитину з вікна і забрати якомога далі від вогню.

"Воно як гахнуло. Ми аж присіли. Виглянула - у дворі нічого. А потім виглянула: чую тріщить, горить. Я вискочила на вулицю і почала кричати: "Пожежа, пожежа", — розповіла сусідка постраждалої сім'ї Світлана.

Вогонь вдалося загасити за допомогою фермерської машини для поливу полів, через те, що власної пожежної частини в селі немає. Причиною попадання блискавки в будинок фахівці називають відсутність в житлі спеціального захисту і блискавковідводу.

Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком в десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...