Під Львовом водій-порушник нацькував пса на поліцейського (відео)

Неподалік Львова водій-порушник нацькував пса на поліцейського, повідомляють Патріоти України.

Патрульний екіпаж помітив, що авто з іноземною реєстрацією порушило правила - водій не увімкнув поворот на розі вулиць. Вимогу зупинитися проігнорував, з'їхав з траси та почав тікати бездоріжжям. Зрештою, зупинився біля приватного будинку.
За мить із хати вийшов, як потім з'ясувалося, батько втікача. Тоді автомобіліст вискочив з машини, забіг до двору, вивів звідти пса й нацькував на патрульних.
"Собака патрульного поліцейського покусала, нанесла йому рвані рани ноги, після чого інспектора було госпіталізовано до лікарні швидкої медичної допомоги", - повідомив патрульний поліцейський Ярема Ожибко.
Провадження відкрили через насильство щодо працівника правоохоронних органів. Винуватцю загрожує до трьох років в'язниці.
Патрульний екіпаж помітив, що авто з іноземною реєстрацією порушило правила. Вимогу зупинитися проігнорував, з'їхав з траси та почав тікати бездоріжжям. Зрештою, зупинився біля приватного будинку. Автомобіліст вискочив з машини, забіг до двору, вивів звідти пса й нацькував на патрульних. Тепер один із копів у лікарні.

Про посольство України в Султанаті Оман або "При Пороху такого не було!"

субота, 25 січень 2020, 12:06

Візьму на себе сміливість пояснити читачам і самому пану міністру деякі аспекти дипломатичних відносин між Україною і Султанатом Оман. Справа утім, що в Султанаті немає посольства України, яке б за версією міністра закордонних справ Пристайко надавало спр