Під Мелітополем прихильники РФ випадково вбили свого "визволителя", давши покуштувати самогон

У тимчасово окупованому селищі Мирне Мелітопольського району окупант помер після дегустації саморобного спиртного напою. Як виявилося, на той світ його відправила родина прихильників РФ, які займаються виробництвом підпільного самогону. Про це пишуть місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.

Попри те, що на окупованій частині Запорізької гауляйтером Євгеном Балицьким введений "сухий закон" розцвітає нелегальне виробництво спиртних напоїв.

"Визволитель" помер просто у дворі самогонників після дегустації саморобного спиртного напою. Від місцевих мешканців це спочатку ховалося, але військова поліція схопила за горлянку місцевого гауляйтера Юрія Радькова. Адже саме на підвідомчій йому території самогоноваріння просто розквітло", - пише видання. Після того, як так звана "поліція" взялася за Радькова, він повідомив, що щодо Кушнарьових, прихильників "руского міра", проводять розслідування. Їх підозрюють у вбивстві.

Краще не ризикуйте! Водіїв попередили про небезпеку їзди з майже порожнім баком

вівторок, 5 березень 2024, 16:56

Як відомо, заповнення паливного бака автомобіля до країв може призвести до серйозних наслідків, передають Патріоти України. Також кожному автомобілісту знайома ситуація, коли на панелі приладів автомобіля загоряється індикатор низького рівня палива. Ал...

Лише в одному випадку: Коли субсидію в Україні можуть отримувати непрацюючі

вівторок, 5 березень 2024, 16:44

Пенсійний фонд - важлива інституція для забезпечення фінансового добробуту у пенсійному віці, яка пропонує громадянам доступ до пенсійних виплат та інших видів соціальної підтримки, передають Патріоти України. Установа вже певний час опікується питання...