Під Москвою знову розбився літак. Ніхто не вижив

У Московській області розбився легкомоторний літак “Аеропракт А-22”, на борту якого знаходилися пілот і одна пасажирка. Про це повідомляється у телегам-каналі російського телеканалу “РЕН ТВ”, зазначають Патріоти України.

Літак вилетів з аеродрому під назвою “Ватутіне” і впав практично відразу. Після аварії сталася пожежа.

За даними МНС, аварія сталася на території авіаційного клубу “Аерокласика”. У ліквідації наслідків аварії брали участь 12 одиниць техніки та 34 рятувальники. Вони виявили на місці події тіла загиблих пілота і пасажирки.

У російському телеграм-каналі Mash уточнивши, що в катастрофі загинув власник літака Юрій Самохвалов, а також його супутниця, особу якої поки не встановили.

Зорепад Гемініди: В Україні незабаром можна буде спостерігати непересічне небесне явище

неділя, 5 грудень 2021, 7:10

14 грудня 2021 року відбудеться пік метеорного потоку Гемініди, українці зможуть побачити зорепад зі 100 метеорів за годину, зазначають Патріоти України. . “Зорепад Персеїди”: в небі над Саксонією зафіксували вражаюче астрономічне явищеПро це повідом...

Офшорна схема братів Суркісів: В Англії розкрили махінації із зарплатами в київському "Динамо"

неділя, 5 грудень 2021, 6:50

В Англії розкрили офшорні махінації із зарплатами в київському “Динамо”. Про це йдеться в листопадовому номері одного з найвпливовіших футбольних журналів у світі, британського World Soccer, повідомляють Патріоти України з посиланням на komandaonline. ...