
В Одеській області жителі побачили вкрай рідкісне явище ввечері 18 січня. Сильні морози в поєднанні з вологістю намалювали в небі "світлові стовпи", які вдалося зняти на фото місцевим жителям, передають Патріоти України.
Рідкісне явище побачили в місті Чорноморськ, що знаходиться на березі Чорного моря, південно-західніше Одеси. Про це повідомив місцевий Telegram-канал.
"Рідкісне природне явище могли спостерігати жителі Чорноморська.Через низьку температуру в небі почали з'являтися світлові стовпи. Вузькі смужки світла, спрямовані вгору, утворюються за кристаликів льоду в повітрі, від яких відбивається світло вуличних ліхтарів", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що в ніч з 18 на 19 січня в Одесі морози були дійсно дуже сильними - від 15 до 17 градусів, що вкрай рідко трапляється в прибережному південному місті.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...