Під Слов'янськом героїчно загинув український льотчик: Віддавши екіпажу наказ покинути борт літака, до останнього відводив його від міста (фото)

Сьогодні, 06 червня, минуло рівно 7 років, як російські окупанти з переносного зенітно-ракетного комплексу збили літак Ан-30Б. Український борт виконував спостережний політ у небі над Слов’янськом, нагадують Патріоти України.

За штурвалом Ан-30Б був підполковник Костянтин Могилко – досвідчений льотчик, якого знали у 34 країнах світу. Справжній ас, командир транспортної авіаційної ескадрильї «Блакитна стежа» 15-ї бригади транспортної авіації до останнього відводив літак від міста, віддавши екіпажу наказ покинути борт літака… Це дозволило врятувати життям сотням мешканців населеного пункту. Літак упав під кутом 80 градусів – північніше Слов’янська – поблизу села Пришиб.

Ціною власного життя він урятував сотні мешканців цього населеного пункту. За цей подвиг Костянтин Могилко посмертно відзначений званням «Герой України». Тепер ім’ям полковника Костянтина Могилка названо площі та школи в українських містах, встановлено погруддя й меморіальні дошки. Ім’ям Героя названо літак Ан-30Б в його рідній ескадрильї, до списків якої Костянтин Могилко зарахований навічно.

Військовий облік для жінок: Нардеп пояснив, за яким принципом будуть визначати необхідні спеціальності

середа, 17 серпень 2022, 19:51

Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Федір Веніславський розповів, що спеціальність жінок, які підпадають під військовий облік в Україні, буде визначатися їхнім дипломом про освіту. Про це він заявив під час бр...

Олександр Усик заспівав "Червону калину" під час "дуелі поглядів" перед реваншем із Джошуа

середа, 17 серпень 2022, 18:24

17 серпня в Саудівській Аравії відбулася фінальна прес-конференція, присвячена реваншу українського чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBA Super та WBO Олександра Усика (19-0, 13 КО) та британського боксера Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО), передають Патр...