Під Вугледаром ліквідували депутата із Бурятії - подолав 6 тис. км, щоб померти в Україні (фото)

У боях під Вугледаром, що на Донеччині, українські захисники ліквідували 35-річного російського окупанта Дашу Дарижапова. Сільський депутат із Бурятії подолав понад 6 тис. км шляху, щоб воювати проти ЗСУ, передають Патріоти України.

Його наздогнала смерть від осколкового поранення. "Демілітаризацію" загарбника підтвердили в РФ, анонсуючи його похорон на 31 березня

Згідно з некрологом, "четверта дитина в сім'ї" Даша Ігорович 13.01.1988 р. н. був родом із села Хуртага Республіки Бурятія. Він закінчив школу і вступив до Бурятського республіканського училища культури і мистецтв.

Чи закінчив бурят виш, росЗМІ не вказують, але зазначають, що строкову службу відслужив – в одному з підрозділів Московського військового округу.

Після повернення додому Дарижапов почав працювати ветеринаром-санітаром. Пізніше закінчив Бурятську сільськогосподарську академію і далі собі працював, "але вже дипломованим фахівцем".

На путінську "спецоперацію" бурят пішов 21 вересня 2022 року. В окупаційних військах "мобік" був старшим обчислювачем мотострілецького батальйону.

"Демілітаризувався" молодший сержант Дарижапов 18 березня від осколкових поранень у селі Микільське на Донеччині, що біля Вугледара.

Пропагандисти стверджують, нібито Дашу Ігоровича подали до посмертного нагородження "орденом Мужності". Але точно лише те, що на 31 березня в Хуртазі заплановано похорон депутата сільського поселення "Хуртагінське", який загинув як воєнний злочинець.

Відголоски підриву Каховської ГЕС відчує Одеса

середа, 7 червень 2023, 13:43

Після підриву росіянами дамби Каховського водосховища тисячі тонн прісної води ринуть у Чорне море. Велетенська хвиля вимила з природних фільтрів-заплав токсичні речовини, у воду потрапили каналізаційні стоки, смітники, мазут і це все зараз несе в море...

Чоловіка звільнили з роботи, бо він... довго сидів у туалеті

середа, 7 червень 2023, 13:29

У Китаї чоловіка звільнили з роботи після того, як начальству набридло, що він щодня проводив до шести годин у вбиральні. Про це пише dailystar.co.uk з посиланням на місцеві китайські ЗМІ, передають Патріоти України. У Вана діагностували серйозне "анал...