Служба безпеки задокументувала підривну діяльність з боку настоятеля храму Шепетівської єпархії УПЦ (МП) на Хмельниччині. Клірик підтримував агресивну війну проти України та розпалював релігійну ненависть. Про це повідомляє Служба безпеки України.
Як зазначається, після початку повномасштабного вторгнення Росії він проводив літургії, під час яких вихваляв Путіна та звинувачував у війні українську владу.
Крім того, протоієрей поширював на власній сторінці "Вконтакте" російські фейки про війну в Україні та міжконфесійні відносини у нашій державі.
Так, наприклад, збройну агресію РФ фігурант називав "громадянським конфліктом" та ображав парафіян інших релігійних громад.
Таким чином він намагався розхитати суспільно-політичну обстановку в регіоні на користь країни-агресора.
Ініційована Службою безпеки експертиза підтвердила факти злочинних дій клірика.
На підставі зібраних доказів йому повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
Триває розслідування. Зловмиснику загрожує до 5 років тюрми.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...